Miks valida talveks villane talvemantel?

Karin Raski brändi üks olulisemaid tooteid on villane talvemantel. Toome välja kolm põhjust, miks eelistada talveks just villast mantlit.
Täisvillane talvemantel on päris mitmel põhjusel suurepärane valik Eesti kliimas.
Esiteks hoiab villane kangas Sind mõnusalt soojas ja pakub isolatsiooni  ka kõige külmematel päevadel. Vill suudab säilitada kehasoojust isegi niiskes keskkonnas, mis on talvel eriti oluline.

Teiseks on kõik meie täisvillased talvemantlid  valmistatud kvaliteetsest villasest kangast ja alati viskoosvoodril ning mantlid valmivad kogenud rätsepate käe all siinsamas Tallinnas.   See tähendab, et Sinu uus mantel on vastupidav, vastab kõrgetele kvaliteedistandarditele ning on mõeldud kestma mitmeid aastaid.

Kolmandaks annavad meie ainueksemplaridena valminud mantlid ka  võimaluse toetada kohalikku käsitöötraditsiooni ja väiketootjaid. See lisab Sinu ostule isikupära ja ainulaadsust, kui ta et sinu mantel on valminud hoole ja armastusega.

Kokkuvõttes pakub käsitsi valminud villane talvemantel ideaalset kombinatsiooni nii soojusest, vastupidavusest kui ka  kõrgest kvaliteedist, muutes selle suurepäraseks valikuks Eesti kliimas.
Eelmine
Karin Rask: naistele disainisin ma salaja

Vastused puuduvad

Email again: